• CRTA potvrđuje dolazak policije: Pitanje o preuranjenim informacijama u tabloidima

    Iz Centra za istraživanje, transparentnost i odgovornost (CRTA) potvrdili su da je policija danas došla u njihovu kancelariju, ali su i upitali kako su tabloidi tu informaciju objavili pre nego što je policija došla.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
    CRTA potvrđuje dolazak policije: Pitanje o preuranjenim informacijama u tabloidima

    Kako bismo stali na put dezinformacijama, ovim putem potvrđujemo da je policija danas došla u našu kancelariju, a CRTA u potpunosti sarađuje sa državnim organima. – naveli su na svom nalogu na društvenoj mreži Iks.

    Iz Crte, međutim, postavljaju pitanje „kako to da su tablodi tu informaciju objavili pre nego što je policija i došla u našu kancelariju“.

    Iz te NVO navode da će se do daljeg obraćati javnosti isključivo putem svojih kanala na društvenim mrežama.

    Ranije danas, oglasile se i organizacija Građanske inicijative koje su takođe potvrdile da je oko 9.20h dvadesetak policajaca iz Uprave kriminalističke policije upalo u prostorije Građanskih inicijativa, navodeći da imaju nalog Tužilaštva da provere rad organizacije, ali da nisu hteli da pokažu nalog za pretres.

     

    Istraga o donacijama USAID-a: Tužilaštvo zatražilo dokumentaciju od NVO

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky

    Tagovi:

  • Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija