• putokazi

    (FOTO)Inđijčani ostavljali „putokaze nade“ – Da se i ova grupa pešaka ne izgubi u ravnici

    Noćno „obeležavanje puta“ između Sremskih Karlovaca i Inđije pretvorilo se u satiričnu akciju Inđijčana koji su, uz poruku „Studenti pobeđuju“, duž rute iscrtavali znakove kako bi, kako navode, pomogli pešacima da se „ne izgube kao ranije grupe“. Uz dozu ironije, poručuju da su mislili na sve — od daltonizma do dezorijentacije — ali ne i na povratak iz kafane.