• zagađenja

    Smrad i dalje guši Inđiju: Ministarstvo prebacilo loptu na pokrajinsku i veterinarsku inspekciju

    Stanovnici opštine Inđija već danima trpe intenzivan i neprijatan miris koji onemogućava normalan život tokom noći i jutra. Građani ističu da nemaju mogućnost da zvanično prijave ovaj problem, jer se na brojeve telefona nadležnih inspekcija i opštinskog kol-centra niko ne javlja. U isto vreme, lokalne vlasti sprovode pripreme za doček pešaka Srpske napredne stranke (SNS), koji će u Inđiji prenoćiti na svom putu od Novog Sada do Beograda, uoči mitinga zakazanog za subotu, 27. jun.