Zrenjanin: Mobilni toaleti za skoro milion dinara – bez javne nabavke
Javno komunalno preduzeće „Čistoća i zelenilo“ iz Zrenjanina је za pet dana iznajmljivanja i postavljanja mobilnih toi toi toaleta platilo 999.999 dinara, odnosno 1.199.998,80 dinara sa PDV-om.

Taman koliko je potrebno da se ne raspisuje javna nabavka, nego prenosive kabine nabave jednostavnije, piše Zrenjaninski.com.
Na isti način, i po potpuno istoj ceni, nabavljene su i zaštitne ograde, s tim što je njihovo iznajmljivanje na duži rok, odnosno na godinu dana.
Isti način, ista cena, a isti i iznajmljivač. U pitanju je Agencija za iznajmljivanje mašina i opreme World group iz Zrenjanina.
Ova firma je prošle godine dosta radila sa Gradskom upravom. Od nje su iznajmljivani eko toaleti za potrebe Gradske uprave, kao i za izletišta Peskara i Tisa.
Gradska uprava iznajmljivala je od firme World group i zaštitne ograde, ali i konstruktivne elemente za potrebe „Dana piva“.
