• FK Inđija – FK Bačka nerešeno

U 24. kolu Prve lige Srbije fudbaleri Inđije su na domaćem terenu igrali nerešeno 1:1 protiv ekipe Bačke iz Bačke Palanke. Ova dva tima sastala su se prvi put u ovoj sezoni, domaćini bodovno „beže“ ekipi Bačke za 21 bod u dosadašnjem takmičenju. Inđija se trenutno nalazi na prvo mestu tabele Prve lige Srbije sa […]

Podeli vest:

Facebook Twitter WhatsApp
    FK Inđija – FK Bačka nerešeno

Inđija se trenutno nalazi na prvo mestu tabele Prve lige Srbije sa 51 osvojenim bodom, 15 pobeda, tri poraza i šest nerešenih utakmica. Cilj Inđinčana je da uđu u viši rang takmičenja Superliga Srbije i da treći put uspeju da se nađu u društvu najboljih klubova Srbije.

Pred sam meč direktor zeleno-belih Dragan Pilipović kazao je za IN Medija da očekuju pobedu protiv gostujuće ekipe i da im velika bod razlika na tabeli predstavlja podsticaj a nikako razlog za opuštanje. Nakon nerešenog rezultata Pilipović je rekao da je važno što su u ovom meču očuvali prvo mesto na tabeli kao i to da su upisali još jedan bod.

– Na naše igrače nemamo zamerku, prosto vreenski uslovi koji su danas nisu išli na ruku našoj ekipi, dok je ekipa Bačke to iskoristila i jakim kontranapadia uspela da povede u 60 minutu utakmice. Kovačević je uspeo da izjednači u 80 minutu i tako Inđiji obezbedi bod. Imali smo par fantastičnih šansi koje je bravurozno odbranio golman Bačke, Mićanović. – prokomentarisao je Pilipović.

U 25. kolu Inđija gostuje ekipi Zlatibora u Užicu u nedelju 13. marta od 14 sati.