• FK Inđija ispala iz takmičenja Kup Srbije

U šesnaestini finala Kupa Srbije fudbaleri Inđije izgubili su od ekipe Napretka iz Kruševca rezultatom 0:2. Golove za kruševljane postigli su Petar Mićin u 41 i Bojan Matić u 76 minutu, što je gostima omogućilo plasman u osminu finala Kupa Srbije a inđinčanima ispadanje iz daljeg toka takmičenja. Kruševljane je u vođstvo doveo Petar Mićin […]

Podeli vest:

Facebook Twitter WhatsApp
    FK Inđija ispala iz takmičenja Kup Srbije

Kruševljane je u vođstvo doveo Petar Mićin pogotkom u 41. minutu, šanse za povratak i izjednačenje Inđije značajno su smanjene pošto je igrač domaće ekipe u 55. minutu dobio drugi žuti, samim tim i crveni karton.

Bivši igrač Vojvodine i Partizana Bojan Matić postigao je drugi pogodak za Napretk 76. minutu, postavivši konačan rezultat.

U odigranim utakmicama šesnaestine finala Crvena zvezda je sa 2:0 savladala Mačvu, dok je Sremska Mitrovica deplasirala Partizan posle boljeg izvođenja penala.