• FK Inđija ostvarila još jednu pobedu

Fudbaleri Inđije, savladali su juče ekipu Budućnosti iz Dobanovaca rezultatom 2:1. Na domaćem terenu pred oko 500 gledalaca u okviru 15. kola Prve lige Srbije, zeleno – beli su prvo poluvreme završili sa 1:0 golom Vukčevića. U drugom poluvremenu za Inđiju drugi gol postiže Ignjatović u 55 minutu dok jedini goč za gostujuću ekipu iz […]

Podeli vest:

Facebook Twitter WhatsApp
    FK Inđija ostvarila još jednu pobedu

Fudbaleri Inđije, savladali su juče ekipu Budućnosti iz Dobanovaca rezultatom 2:1. Na domaćem terenu pred oko 500 gledalaca u okviru 15. kola Prve lige Srbije, zeleno – beli su prvo poluvreme završili sa 1:0 golom Vukčevića.

U drugom poluvremenu za Inđiju drugi gol postiže Ignjatović u 55 minutu dok jedini goč za gostujuću ekipu iz Dobanovaca postiže Tripković.

Ove dve ekipe sastaće se ponovo u 2. aprila iduće godine. U proteklim mečevima odmeravali su snage u tri navrata i to jula 2021 godine u prijateljskom meču kada je Inđija pobedila rezultatom 3:1, 2019 igrali su nerešeno 2:2 i 2018 Inđija je bila uspešnija na gostovanju u Dobanovcima pobedivši 1:0.

Zeleno – beli trenutno zauzimaju 1. mesto na tabeli sa 35 osvojenih bodova dok je na drugom ekipa Mladosti iz Novog Sada sa 27 bodova.