• FK Železničar predstavio prvo zimsko pojačanje: Milenko Mijatović novi špic plavo-belih

    Fudbalski klub Železničar Inđija saopštio je da je angažovao prvo pojačanje u zimskom prelaznom roku – napadača Milenka Mijatovića (2003), koji dolazi iz prvoligaša FK Ušće.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
    FK Železničar predstavio prvo zimsko pojačanje: Milenko Mijatović novi špic plavo-belih
    Foto: IN Medija
    Ovaj tekst je prilagođen osobama sa oštećenim vidom – označeni deo teksta može se automatski preslušati u audio formatu.

    U saopštenju kluba se navodi da Mijatović igra na poziciji špica i da je u svojoj karijeri nastupao za Grafičar, Zvezdaru, Spartak iz Subotice, kao i za Belasicu iz Severne Makedonije.

    -Sa Mijatovićem smo pregovarali i tokom letnjeg prelaznog roka, ali se tada odlučio da prihvati ponudu iz Prve lige Srbije. Poznajem ga dobro, sarađivali smo pre nekoliko sezona u Pazovi. Već je dva meseca sa nama i mislim da se dobro adaptirao na ekipu. Trebao nam je još jedan igrač njegovih karakteristika u napadu, pored Đokića i Kudrića. U planu je dolazak još pet igrača, a sa nekima je već sve dogovoreno.- ističe trener Vladinir Livaja

    Svoje utiske povodom dolaska u Železničar Mijatović je takođe podelio u saopštenju kluba:

    -Srećan sam što dolazim u Železničar, klub koji trenutno ima jednu od najboljih reputacija u srpskom fudbalu. Pozicija na tabeli pokazuje da klub ima velike takmičarske ambicije. Radi se o projektu koji se gradi na duže staze i raduje me što ću doprineti novim pobedama i borbi za plasman u Prvu ligu Srbije.-

    FK Železničar Inđija najavio je da će u narednom periodu javnost biti obaveštavana o novim pojačanjima, dok su pripreme za nastavak sezone planirane u nedelji nakon božićnih praznika u januaru.

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
  • Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Sport

    Milan Simić novi predsednik FK Železničar Inđija

    Fudbalski klub Železničar Inđija saopštio je da je za novog predsednika kluba imenovan dosadašnji član Upravnog odbora Milan Simić, koji je prethodnih godina aktivno učestvovao u radu i […]