• Inđija pokidala Kabel

Fudbaleri Inđije savladali su na domaćem terenu ekipu FK „Kabel“ iz Novog Sada rezultatom 3:0, u vojvođanskom derbiju Prve lige Srbije. U u prvom poluvremenu u 7 minutu vodeći gol za Inđiju postigao je u 7. minutu Nikola Nedeljković, da bi samo 14 minuta kasnije, u 21. minutu prvog poluvremena Marko Kovačević povećao vođstvo Inđije […]

Podeli vest:

Facebook Twitter WhatsApp
    Inđija pokidala Kabel

Fudbaleri Inđije savladali su na domaćem terenu ekipu FK „Kabel“ iz Novog Sada rezultatom 3:0, u vojvođanskom derbiju Prve lige Srbije.

U u prvom poluvremenu u 7 minutu vodeći gol za Inđiju postigao je u 7. minutu Nikola Nedeljković, da bi samo 14 minuta kasnije, u 21. minutu prvog poluvremena Marko Kovačević povećao vođstvo Inđije na 2:0 i tim rezultatom završeno je prvo poluvreme.

U 73 minutu utakmice Vladan Milosavljev je postigao treći gol za Inđiju.

Uroš Ingnjatović

Inđija je ovom pobedom osvojila tri boda i nalazi se na drugom mestu tabele Prve lige Srbije, u sledećem kolu gostuje FK Loznica 14. avgusta.

Direktor FK Inđija Dragan Pilipović za IN Medija kaže da današnja pobeda znači puno, pre svega na psihološkom planu.

Ekipa je mlada i potrebno je vreme da se slože kockice. U sledećem kolu gostujemo Loznici i očekujemo tešku utakmicu ali i povljan rezultat, kazao je Pilipović.

Autor: Verica Marinčić