• Informer tvrdi da je Vesić u teškom stanju i da se lekari bore za njegov život

    Beogradski provladin tabloid Informer objavio je na svom portalu da se bivši ministar Goran Vesić nalazi u teškom zdravstvenom stanju i da se lekari bore za njegov život.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
    Informer tvrdi da je Vesić u teškom stanju i da se lekari bore za njegov život
    Foto: 021.rs

    -Bivši ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić imao je operaciju i dok se on nalazi u lošem stanju nakon operacije, sudija za predistražni postupak Višeg suda u Beogradu, Ivana Bursać, ušla je u bolničku sobu i zahtevala da da izjavu, na predlog Tužilaštva za organizovani kriminal, radi određivanja pritvora.- piše u tekstu, uz koji je objavljena i navodna fotografija Vesića iz bolesničke sobe, sa maskom za kiseonik preko lica.

    -Ovo je fotografija koju su uslikali lekari, kako bi se dokumentovalo u kakvom se stanju nalazi Vesić nakon operacije, kao i u kakvom mu je zdravstvenom stanju uzeta izjava.- piše list.

    Nije poznato kakve zdravstvene probleme ima Vesić, pošto su provladini mediji objavili da je u bolnicu primljen zbog „akutnog abdomena“, što zapravo ne znači ništa.

    Na društvenim mrežama se pojavila nepotvrđena informacija da se Vesić nalazi u jednoj privatnoj klinici, nakon navodne operacije slepog creva.

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
  • Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija