• Komunalac uklanja suve grane na frekventnim lokacijama u Inđiji

    JKP Komunalac uklanja suve grane i stabla na više lokacija u Inđiji, a prioritet su frekventne površine poput šetališta i parkova. Grana koja je polovinom juna pala kod Kulturnog centra, srećom bez posledica, ubrzala je ove aktivnosti.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
    Komunalac uklanja suve grane na frekventnim lokacijama u Inđiji
    Foto: IN Medija

    JKP Komunalac Inđija u proteklom periodu uklanjao je suve grane i stabla na teritoriji opštine Inđija. Do sada su radovi obavljeni na lokacijama Osnovne škole „Jovan Popović“, škole u Ljukovu, kod bloka 63, kao i duž Novosadskog puta.

    Polovinom juna, pred oluju, na šetalištu u blizini Kulturnog centra sa drveta lipe otpala je suva grana, pri čemu, na sreću, nije bilo povređenih, s obzirom na frekventnost samog šetališta.

    Iz JKP Komunalac za IN Medija kažu da, u skladu sa planom i programom preduzeća, kao i na osnovu rešenja komunalne inspekcije, vrše uklanjanje suvih grana i stabala.

    – Uklanjanje se vrši na osnovu prioriteta. Svakako da je šetalište, odnosno ulica Vojvode Stepe, jedna od tih lokacija i, u skladu sa tim, u narednih 7 do 10 dana nastavićemo sa uklanjanjem suvih grana kako bismo obezbedili maksimalnu bezbednost za sve građane. Što se tiče parkova, oni takođe spadaju u red prioritetnih lokacija koje se redovno obilaze, prate i saniraju tokom cele kalendarske godine, naravno, sve u cilju bezbednog boravka u prirodi – kazao je za IN Medija direktor JKP Komunalac Aleksandar Andrejević.

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
  • Komentari 1

    1. Kada planirate u sremskoj daposecete grane sto vise platani imaju dosta suvih grana koje padaju na put i ugrozavaju prolaznike kao i automobile dali mora nesto dase desi dabivi reagovali

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Servisne informacije