• Košarkašice OŠ „Petar Kočić“ najbolje u Srbiji

    Učenice Osnovne škole „Petar Kočić“ iz Inđije osvojile su prvo mesto na republičkom prvenstvu u košarci održanom na Srebrnom jezeru. Pionirke osnovnih škola takmičile su se u grupi od četiri pobednika međuokruga, izborivši prvo mesto u grupi. Do finala pionirke OŠ „Petar Kočić“ savladale su ekipu OŠ „Ljupče Španac“ iz Bele Palanke, OŠ „Kralj Milutin“ […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
    Košarkašice OŠ „Petar Kočić“ najbolje u Srbiji
    Ovaj tekst je prilagođen osobama sa oštećenim vidom – označeni deo teksta može se automatski preslušati u audio formatu.

    Učenice Osnovne škole „Petar Kočić“ iz Inđije osvojile su prvo mesto na republičkom prvenstvu u košarci održanom na Srebrnom jezeru. Pionirke osnovnih škola takmičile su se u grupi od četiri pobednika međuokruga, izborivši prvo mesto u grupi.

    Do finala pionirke OŠ „Petar Kočić“ savladale su ekipu OŠ „Ljupče Španac“ iz Bele Palanke, OŠ „Kralj Milutin“ iz Gračanice i vršnjakinje iz OŠ „Stevan Sremac“ iz Sente.

    U utakmici za prvo mesto učenice OŠ „Petar Kočić“ savladale su ekipu OŠ „Olga Milošević“ iz Smederveske Palanke rezultatom 18:12, i tako postale državni prvaci u košarci.

    Izvor: Opština Inđija

    IN Medija

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
  • Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Sport

    Milan Simić novi predsednik FK Železničar Inđija

    Fudbalski klub Železničar Inđija saopštio je da je za novog predsednika kluba imenovan dosadašnji član Upravnog odbora Milan Simić, koji je prethodnih godina aktivno učestvovao u radu i […]