• Opština Inđija izdvaja 8,16 miliona dinara za adaptaciju lovačkih domova u dva sela

    Rebalansom budžeta Opštine Inđija za 2026. godinu planirano je izdvajanje više od osam miliona dinara za adaptaciju lovačkih domova u Jarkovcima i Novim Karlovcima. Projekti bi trebalo da budu realizovani tokom godine.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
    Opština Inđija izdvaja 8,16 miliona dinara za adaptaciju lovačkih domova u dva sela
    Foto: IN Medija
    Ovaj tekst je prilagođen osobama sa oštećenim vidom – označeni deo teksta može se automatski preslušati u audio formatu.

    Opština Inđija planirala je 8,16 miliona dinara za adaptaciju lovačkih domova u Jarkovcima i Novim Karlovcima, predviđeno je rebalansom budžeta za 2026. godinu.

    Za projekat „Adaptacija prostorija lovačkog doma u Jarkovcima“ opredeljeno je 4.080.000 dinara, dok je isti iznos planiran i za adaptaciju lovačkog doma u Novim Karlovcima.

    Prema budžetskom dokumentu, sredstva će biti obezbeđena iz opštih prihoda i primanja budžeta, a planirano je da oba projekta budu započeta i završena tokom 2026. godine.

    U dokumentu nisu navedeni detalji radova koji će biti obuhvaćeni adaptacijom, kao ni da li će objekti nakon rekonstrukcije biti namenjeni širem korišćenju građana ili prevashodno potrebama lovačkih udruženja.

    Opština Inđija otvara javnu raspravu o izmenama budžeta za 2026. godinu

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
  • Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Inđija