Raspisan konkurs za direktora JP „Inđija put“: Potrebno najmanje osam godina radnog iskustva i politička neutralnost
Opština Inđija raspisala je javni konkurs za izbor direktora Javnog preduzeća „Inđija put“, a rok za prijavu je 30 dana od dana objavljivanja konkursa u „Službenom glasniku Republike Srbije“.

Kandidati moraju ispunjavati niz formalnih i stručnih uslova, među kojima je najmanje pet godina radnog iskustva na poslovima koji zahtevaju visoko obrazovanje iz oblasti građevinskog inženjerstva, arhitekture, ekonomije, prava, menadžmenta ili industrijskog inženjerstva, kao i najmanje tri godine iskustva na poslovima povezanim s radom javnog preduzeća.
Od kandidata se traži i iskustvo u organizovanju rada i vođenju poslova, poznavanje oblasti korporativnog upravljanja, ali i dokaz da nisu osuđivani na kaznu zatvora dužu od šest meseci, niti da su im izricane mere bezbednosti, uključujući obavezna psihijatrijska lečenja, lečenje zavisnosti ili zabrane obavljanja delatnosti.
Konkurs isključuje aktivne članove političkih stranaka – kandidati ne smeju biti članovi organa političke partije, ili moraju imati status mirovanja funkcije u političkom telu.
Prijave se podnose na adresu JP „Inđija put“, Dušana Jerkovića 10, treći sprat, a neophodno je priložiti opsežnu dokumentaciju, uključujući potvrde o radnom iskustvu, obrazovanju, poslovnoj sposobnosti, uverenja o nekažnjavanju i izjavu o političkoj neutralnosti, overenu u skladu sa zakonom.
Komisija za sprovođenje konkursa, koju je formirala opština Inđija, vrednovaće stručnu osposobljenost kandidata uvidom u priloženu dokumentaciju, u skladu sa Zakonom o javnim preduzećima i važećim uredbama.
Da li će Trifunović ostati na čelu „Inđija puta“? Opština raspisuje konkurs za direktora
Dosta toga traže, i to je ok. A šta, tj. koliko nude?
To samo Dusan Lemajic i MarkonGasic mogu da ispune. Kako su seljaka Gasica imenovali vola bez skole, na kraju je doneo diplomu sa buvljaka. On postade menadzer k….., prvo je Djoki Savicu ispunio zelju ogranicenja 5t da mogu nesmetano da mu se parkiraju gosti picerije na kolovozu. Onfa je napravio pesacki prelaz koji izbija na drvo, lezecih policajaca je postavio nebrojano, ko Jesic semafora davnih dana i po svakom uzeo debele pare. Ovaj famozni Expo kad prodje tu treba napraviti zatvor za sns lopove. Cisto da ne bude propala investicija kao Kovid bolnice i laboratorije,
Dušane,
Očigledno ste mladi jer bi u protivnom znali da bašta picerije sunce postoji koliko i sama picerija od 1990 godine,znači puni 35 godina.
U to vreme dobio sam dozvolu od nadležnih službi a gradonačelnik je bio Miljković pa ga nasledio Poznan.
Gašić sigurno nije,možda je išao u vrtić.
Pozdrav.Đoka Savić