Studenti protiv Informera: Vi ste naš direktni neprijatelj, ovo je medijski rat
Studenti u blokadi Fakulteta političkih nauka u Beogradu objavili su saopštenje u kom osuđuju targetiranje njihovog kolege od strane Informera.

Kako navode, od početka blokade Informer i glavni urednik Dragan J. Vučićević vode sistematsku kampanju laži, manipulacija i targetiranja studenata.
-Najnoviji napad na Davuda Delimeđca i monstruozne tvrdnje o njegovoj majci od strane Dragana J. Vučićevića i Sajme Dražanin prevazilaze svaki nivo ljudske i profesionalne sramote. Ovim je Informer još jednom dokazao da nije medij, već oruđe propagande koje funkcioniše iznad zakona, bez ikakvih posledica.- navode studenti.
Studenti FPN doneli su, kako navode, odluku.
-Više nećemo samo reagovati saopštenjima i braniti se od vaših prljavih napada. Od ovog trenutka, vi ste naš direktni neprijatelj. Ovo nije običan sukob – ovo je medijski rat između Informera i studenata, između laži i istine, između zloupotrebe moći i otpora.- navode oni.
Naglašavaju i da „oni koji se kriju iza privilegija, zloupotrebe medijskog prostora i brutalne propagande neka ne misle da će ostati bez odgovora“.
-Ako ste smatrali da ćemo nastaviti da se branimo u okvirima koje vi postavljate, varate se. Postavili ste teren, a mi odlučujemo kako će se igra dalje razvijati. Ne damo svoje kolege i koleginice na milost medijskim lešinarima. Ono što sledi – neka vas brine. Sram vas bilo.- navode studenti u blokadi Fakulteta političkih nauka u Beogradu.
Uništiti informer i ostala diktatorska glasila. Tu ubrajam i diktatorske T.V.!!!!!