Akcija policije kod Inđije i u Novim Karlovcima: Oduzeto više od 100 kilograma droge
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu zaplenili su više od 100 kilograma narkotika i uhapsili dvojicu osumnjičenih iz Beograda zbog sumnje da su neovlašćeno proizvodili i stavljali u promet opojne droge.
