• Vučević: Naredni izbori najveći izazov za SNS od 2012. godine

    Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević ocenio je da će naredni parlamentarni izbori, bez obzira na to kad će biti održani, predstavljati najveći izazov sa kojim će se suočiti vladajuća partija od 2012. godine.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
    Vučević: Naredni izbori najveći izazov za SNS od 2012. godine
    Foto: 021.rs
    Ovaj tekst je prilagođen osobama sa oštećenim vidom – označeni deo teksta može se automatski preslušati u audio formatu.

    On je gostujući na televiziji Pink kazao da su ljudi iz Srpske napredne stranke shvatili da je neophodno da se menjaju i da će menjati neke osobe u svojim redovima pošto je to „nužnost u politici“.

    Po njegovim rečima, građani će na izborima odabrati odgovorne ljude da vode državu zato što nisu „naivni, slepi ni gluvi“.

    Govoreći o skupu te partije koji je najavljen za 28. jun u Beogradu, Miloš Vučević je rekao da će taj događaj biti prilika za postizanje „društvenog dogovora sa građanima“.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
  • Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija