„Cela Srbija i Inđija igraju rukomet“: Promocija sporta za najmlađe u centru grada
Opština Inđija najavila je sportsko-promotivnu akciju pod nazivom „Cela Srbija i Inđija igraju rukomet“, koja će biti održana 16. maja 2026. godine na šetalištu u Inđiji, sa početkom u 11 časova.

Kako se navodi u saopštenju, reč je o zajedničkom projektu rukometnih klubova širom Srbije, koji će biti realizovan uz direktno video uključenje, a cilj događaja je promocija rukometa i uključivanje najmlađih u sportske aktivnosti.
U okviru akcije, kako je saopšteno, učestvovaće rukometni klubovi iz Inđije, među kojima su RK Inđija, ŽRK Železničar Inđija i RK Hajduk Beška, uz podršku klubova sa teritorije cele Srbije.
Organizatori navode da je akcija namenjena druženju i promociji sporta, a učešće je otvoreno za svu decu koja žele da se oprobaju u rukometu.
Događaj se organizuje u okviru šireg projekta povezivanja rukometnih sredina u Srbiji, uz predstavljanje lokalnih klubova i sportskih aktivnosti na javnom prostoru u centru Inđije.
