• Donacijom 120 sadnica Smreke počelo ozelenjavanje parkova u Inđiji

    Počela sadnja 120 mladica smreke u inđijskim parkovima, ove sadnice su donacija dva rasadnika.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
    Donacijom 120 sadnica Smreke počelo ozelenjavanje parkova u Inđiji
    Foto: Rasadnik "Topić"
    Ovaj tekst je prilagođen osobama sa oštećenim vidom – označeni deo teksta može se automatski preslušati u audio formatu.

    Ovu akciju je najavio predsednik Opštine Inđija Marko Gašić nakon sastanka sa direktorima javnih preduzeća i istakao da je u pitanju prolećno uređenje Inđije.

    VD direktora JKP “Komunalac” Aleksandar Andrejević za IN Medija kaže da su sanice donacija dva rasadnika iz Krčedina i Veternika I da će one biti zasađene u svim parkovima u Inđiji.

    -Donirali su ukupno 120 sadnica Smrče (Picea sp.) Opštini Inđija odnosno JKP Komunalac Inđija. Zasađeno preko 70 sadnica na lokacijama park Vašarište leva i desna strana, Trg Milunke Savić, groblje Čortanovci, groblje 3 Inđija. Ukoliko vremenski uslovi dozvole u planu je nastavak sadnje na lokacijama park Kraljice Marije, Pinc – uređena rekreativna površina. – objasnio je Andrejević.

     On ističe da u skladu sa planom i programom JKP Komunalac nastavlja sa ozelenjavanjem Opštine Inđija i očuvanjem životne sredine.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp BlueSky
  • Komentari 1

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Inđija

    Milan Simić novi predsednik FK Železničar Inđija

    Fudbalski klub Železničar Inđija saopštio je da je za novog predsednika kluba imenovan dosadašnji član Upravnog odbora Milan Simić, koji je prethodnih godina aktivno učestvovao u radu i […]