• Sve vesti

  • Ministar osudio paljenje na vratima Katedrale u Novom Sadu

    Ministar za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Demo Beriša osudio je podmetanje požara na vratima crkve Imena Marijinog u Novom Sadu, ističući da je reč o nedopustivom napadu na versku slobodu i bezbednost građana.

  • Podmetnut požar na Katedrali u Novom Sadu (VIDEO)

    Rano jutros zapaljena su bočna vrata novosadske Katedrale – Crkve Imena Marijinog, jednog od simbola grada. U incidentu nije bilo povređenih, dok je materijalna šteta pričinjena na vratima objekta izgrađenog krajem 19. veka, a veća šteta sprečena je brzom intervencijom vatrogasaca.